Helite na veletrhu Motocykel 2018 Bratislava

 

V letošním roce jsme se zúčastnili veletrhu Motosalon i Motocykel.

 

Dva největší veletrhy na našem území, brněnský Motosalon a bratislavský Motocykel. Na obouch výstavách jsme zastupovali francouzského výrobce a vývojáře v oblasti nositelných airbagů, společnost HELITE Airbags.

 

Mezi hlavní novinky, představené pro sezónu, patřila především inovovaná závodní airbagová vesta, HELITE GP Air 2, která poskytuje nyní jezdci nejen větší ochranu a komfort při jízdě, ale především je odolněší vůči oděru při pádech či při drobných sklouznutí. Další výhodou jsou měnitelné, kožené slidery na nejvíce exponovaných místech.

 

Helite ale nenabízí jen vesty, ale airbag má všitý i do bund. V nabídce jsou textilní adventure bundy i stylové kožené bundy. Pro dámy je určená kožená bunda XENA, takže už i dámy mohou zakoupit slušivou airbagovou bundu v perfektním dámském střihu. Pro milovníky cruiserů jste si na stánku mohli všimnout kožené, airbagové vestu Costum, která nabízí i možnost vyzdobení nášivkami. Další přestavenou novinkou byla inovovaná bunda Vented 2. Letní bunda do pasu s odvětráním a samozřejmě turtle airbagem – i když je stále větší teplo, tak bezpečnost zůstává na prvním místě.

 

A co Vás čeká v následujícím necheme zatím více prozrazovat, jen dodejme, že se máte na co těšit nejen navýstavách, ale poté i u jednotlivých dealerů HELITE Airbags.