O Helite

 

Společnost HELITE byla založena v roce 2002 panem Gérard Thevenotem, jedním z francouzských průkopníků a podnikatelů ve světě leteckého průmyslu. Jeho touha po invencích a bezpečnosti ho přiměla k rozvoji airbagového systému v odvětví ultralehkých letadel. Rychle porozuměl zásadním potřebám větší bezpečnosti ve všech typech využití. Naše airbagy se již používají v několika vysoce rizikových aktivitách, jako je motocykl, jízda na koni ... více než 90.000 airbagů!

HELITE je výhradně věnován vývoji airbagových systémů prostřednictvím kombinace vzdělaných pracovníků a pokročilým technickým řešením. Více než výzkum & vývoj,  HELITE je také expertem ve výrobě nafukovacích ochranných prostředků a přední vývojář nositelných airbagových systémů v Evropě.

V roce 2018 bylo v oběhu více než 90 000 airbagů Helite.

Vyrobeno ve Francii

Design, vývoj i výroba airbagů je prováděna a řízena společností HELITE ve městě Dijon ve Francii. Každý samotný airbag a jeho spouštěcí systém je pečlivě testován a je kontrolována kvalita jeho jakosti.

Airbagy Helite používají elitní sportovci

Naše airbagy jsou již používané v několika vysoko rizikových sportech, například pro jezdce na motocyklech, čtyřkolkách, koních, pro lyžaře a piloty,…
Mnoho vývojářských firem je také používají v průmyslu, jako OEM projekty. Naše OEM projekty na nás kladou vysoké standardy kvality a spolehlivosti. Naše ochranné oděvy obzvláště oceňují profesionální sportovci, kteří si nemohou dovolit zranění.

  • Jezdectví: 12 národních týmů – letní olympiáda 2012 Londýn
  • Ski cross: francouzský tým - 3 medaile– zimní olympiáda 2014 Sochi

ZÁRUKA KVALITY

HELITE airbagy jsou homologované, s 2 letou zárukou (s 4 letou po zaregistrování) a jistotou zákaznického servisu a údržbou. Výroba probíhá ve Francii.

SNADNÁ MANIPULACE

HELITE airbagy jsou instalovány na vozidlo během několika minut a není potřeba žádného speciálního nářadí nebo technických znalostí.
Vyrobeno pro řidiče, stejně tak jako pro spolujezdce. V případě, že vlastníte několik motocyklů tak není potřeba více airbagů, pouze náhradního airbag příslušenství.

SPOLEHLIVOST

HELITE motocyklové airbagy jsou 100% mechanické, tím se vyhnete nežádoucímu spuštění airbagu nebo výměně baterií.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA

Velký objem vzduchu a chytře vymyšlený airbag kombinovaný s rychlým časem nafouknutí a optimálním tlakem vede k velmi účinné ochraně v případě nehody.

K OPAKOVANÉMU POUŽITÍ

CO2 plynová bombička je jediný komponent, který je potřeba vyměnit k znovu použití airbagu.

Instrukce
Prohlédněte si videa Helite
Pády
Testy
Zkušenosti
Reálné příběhy