Skončil jsem 3m od motorky na obrubníku jak panáček Michelin

Vážený týme Top Moto,

 -  alespoň  touto  formou  jsem  Vám  chtěl poděkovat nejen za dvě CO bombičky,  které jsem od Vás obdržel zdarma v sobotu v Brně, ale i za kvalitu a funkčnost airbagových vest Helite, které prodáváte.

 Vloni  v  Brně  jsem podstoupil Vaší "pódiovou šou" a odjížděl jsem z výstavy se dvěma vestami pro mne a pro manželku...

 O  jejich  nákupu  jsem  byl  rozhodnut,  ale  Váš  přístup  a hlavně prezentace na výstavě mně v tomto utvrdila.

 Jelikož  mi  už  není  dvacet  a  po docela tvrdé práci jsem si k 45. narozkám  vloni koupil  své  vysněné  GS,  řídil jsem se zásadou když je na opici, musí být i na banán. Otázka bezpečnosti a výbavy na motorku  hraje velkou roli v každém věku a za sebe mohu říct, že je to opravdu  pravda a jedním z banánů byla i Vaše vesta..

  Začínal  jsem  od  fichtla,  pak čz 175, pak kroska DR 350 (fraktura kotníku, 1 bederního obratle, 2 žeber, perforace plíce)- dlouholetý hoby  cross sport, vyklidnění, když se vrátila síla do rukou zlatá 535, pak  1  nové  moto  Shadow  Black spirit, násl úprava (čip, laďáky DK Praha), tu mám dodnes , pak GS..

  Tenkrát po té nehodě na trati jsem měl úplně rozštípaný páteřák, kdybych ho neměl tak nevim...

  Takže bezpečnost nebo jak ji pomoci opravdu na 1. místě...  už  to  zkrátím..,  když  jsem  vesty  kupoval ani zdaleka jsem si nepomyslel, že ji během tří měsíců vyzkouším...

 11.červen  2017,  týden  po  mých narozkách, vyjížďka za naším synkem  přes Šumavu, já, manželka a náš spolucestovatel Bellinka, kterou jsem  cepoval od narození na Shadow a jízdu na moto miluje..

 Klasika  obec, jel jsem pomalu do 50km/h, mírná pravotočivá a za obj. hospody parkoviště, defacto vingl, proti zrcadlo a samozř.klasika..

 19  ti  letý  chlapec  ve  fir. dodávce nás přehlédl a jako kdybychom nejeli nás sestřelil zprava. Snažil  jsem se intenzivně brzdit a vybočovat vlevo, štěstí bylo, že nejelo nic proti a pak už jsem věděl, že nás rána stejně nemine.

 Byl  to defacto malý náraz v malé rychlosti...nicméně, pravou nohu mi zachránil  válec  GS,  žebra,  plíce a páteř Váš airbag, protože jsem skončil 3m od motorky na obrubníku jak panáček Michelin.

 Manželka  zůstala  na  napnutém popruhu a jelikož má 50 kg bez  aktivovamé vesty  bez  škrábnutí  s  jednou modřinou. Pejsek trpělivě  čekal  než přijdeme k sobě, v na zakázku dělané brašně od p.Trávníčka  fy Lojzo, která fakt drží a funguje jak Váš airbag...

 Na  motorce  škoda za 403 s Dph, lítání po pojišť.., v srpnu jsem měl nového, ale docela mazec a další životní zkušenost..

 Přeju  Vám  hodně  zdaru,  řádné  objemy  prodejů,  jelikož jsem taky živnostník,  zkrátka  ať  se Vám hodně daří..., mezi všemi kamarády i  mezi ostatními  kam  přijedem  vestu doporučuji.. a ještě jednou Vám  Děkuji.

 Vašek Duda